Bayıltıcı Tecavüz Spreyi Fiyatı Ne Kadar?Son bir kaç gün içerisinde medyada çıkan haberler arasında en ilginçlerinden birisi olan ‘Bayıltıcı Tecavüz Spreyi‘ sloganı ile bir internet sitesinden satış ve dolandırıcılık yaptığı ileri sürülen kişinin yakalanmasının ardından internette Bayıltıcı Tecavüz Spreyi fiyatı ne kadar diyenler rekor kırdı.

Haberin yayılmasının ardından söz konusu Bayıltıcı Tecavüz Spreyi satışı yaptığı ileri sürülen kişinin internet sitesine şaşırtıcı bir talep geldi. 2 Gün içerisinde soruşturma açılan siteden yüzlerce kişi bu spreyi satın almak istedi. Online olarak sipariş veren kişiler, yaklaşık 80 TL karşılığında bu spreye sahip olmak istedi.

Bayıltıcı Tecavüz Spreyi ”Her Erkeğin hayalini süsleyen elde etmek istediği bir bayan vardır ama, çoğu zaman çabaları olumsuzlukla sonuçlanır. Bu noktada erkek farklı yollara başvurmaya çalışır bazen başı derdede girebilir yine de bayanı beraber olmaya ikna edemez. Ama artık Crossfire Bayıltıcı Sprey var, bu bayıltıcı sprey ile istediğiniz bayanı çok rahat bi şekilde elde edebilirsiniz. Sprey’dan çıkan gaz kişiye narkoz etkisi vererek kokuyu aldığı andan sadece 5 saniye sonra bayıltır. 1 saat aralıksız etkisi vardır” sözleri ile pazarlandığı öğrenildi.


En ucuz klima fiyatları
Samsung G600 fiyatı ve özellikleri
Carolin’e tecavüz şoku!
İpad 2 Fiyatı (turkcell-vodafone) karşılaştırması, İpad 2 yorumları
Öyle Bir Geçer Zaman ki tecavüz sahnesi izle 20 Nisan 2011
Kuruçeşme Arena Maroon 5 konseri bilet fiyatı
2011 Model Şahin&Doğan
72.Koğuş filmi Hülya Avşar tecavüz sahnesi izle
Lazca Navigasyon fiyatı ‘laz uşağı navigasyonu’
Turkcell T20 fiyatı, özellikleri
Çek Bakalım Madeleine-Tecavüz Filmi izle – Atv kısa film izle
25 Haziran 2011 DOLAR Fiyatı
Oto Koltuk Kılıfı fiyatları ne kadar?
Ertesi Gün Hapı Fiyatı
Facebook marka cep telefonları

Bu Yazıya Yorum Yapmak İstermisiniz?

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...